Preskočiť na obsah
AG comp
Otvoriť menu

Obchod

AG comp s.r.o.

Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom

Sídlo
Horné Lefantovce
Od roku
2013
IČO
47 034 246

AG comp

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Parková 152/3, 951 45 Horné Lefantovce
Na trhu od
20. marca 2013
IČO
47 034 246
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.52)
Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom

Firma v číslach

13
rokov na trhu
2013
rok vzniku
17
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AG comp

AG comp s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Parková 152/3, 951 45 Horné Lefantovce. Zapísaná je od 20. marca 2013 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom“ (47.52). Predmet činnosti tvorí 17 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.

Základné údaje

Obchodné meno
AG comp s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
47 034 246
DIČ
2023743051
Dátum vzniku
20. marca 2013
Sídlo
Parková 152/3, 951 45 Horné Lefantovce
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 33905/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.52)
Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AG comp zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 17 položiek.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Zvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí

Zobraziť všetkých 17 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Zvučovanie a osvetľovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • Diskotekárska činnosť
  • Reklamné a marketingové služby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení
  • Technická služba podľa § 7 ods. 1 zákona č. 473/2005 Z.z. - projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AG comp s.r.o.?

Sídlo je na adrese Parková 152/3, 951 45 Horné Lefantovce.

Čím sa AG comp s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Maloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom“ (47.52). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.

Aké je IČO – AG comp s.r.o.?

IČO je 47 034 246, DIČ 2023743051.

Kedy vznikla AG comp s.r.o.?

Vznik: 20. marca 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Parková 152/3 951 45 Horné Lefantovce

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AG comp s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ag-comp.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.